Archiwizacja dokumentacji BHP
with Brak komentarzy

“Robię porządki w dokumentach BHP. Mam dokumentację powypadkową z 2005 roku – 10 lat minęło czy można zutylizować te dokumenty? Czy lepiej oddać do archiwum? Mam także ORZ z 2014 roku i starsze – czy takie dokumenty trzeba przechowywać? Proszę o radę, co lepiej z tymi dokumentami zrobić?” Sprawdźmy więc, co robić z dokumentacją, … Czytaj więcej