Barbara Swoboda-Rozmus zaprasza na:

 "Bezpieczeństwo maszyn w zakładzie" 

 Bezpłatny  webinar z Ekspertem ds. bezpieczeństwa maszyn!

Temat bezpieczeństwa maszyn budzi sporo wątpliwości wśród pracowników służby BHP.
Nie do końca wiemy kto i w jaki sposób powinien odbirać maszyny w zakładzie, co należy zrobić po dokonaniu zmian lub optymalizacji maszyny i w końcu co zrobić jeśli mamy w zakładzie starą maszynę albo otrzymujemy taką "w spadku" po zachodnich sąsiadach.
Jeśli i Ty masz podobne wątpliwości, zapraszam Cię na wyjątkowy webinar z Ekspertem ds. bezpieczeństwa maszyn Zbigniewem Zapałą, który przedstawi nam tę tematykę od podszewki!

Barbara Swoboda-Rozmus

Specjalista ds. BHP z 10 letnim stażem, nauczyciel praktycznej nauki zawodu, CMSE. Założycielka platformy bhpodpodszewki.pl, gdzie w prosty i przystępny sposób pokazuje początkującym Behapowcom jak wygląda ten zawód od podszewki. Specjalizuje się w przepisach BHP, szkoleniach BHP, wypadkach przy pracy, substancjach i mieszaninach chemicznych.

Zbigniew Zapała

Certyfikowany specjalista ds. bezpieczeństwa maszyn (TUV Nord) z ponad 15 letnim stażem zawodowym. Specjalizuje się w dziedzinie technicznego bezpieczeństwa maszyn, systemów sterowania związanych z bezpieczeństwem, analizą i oceną ryzyka technicznego oraz szkoleniami związnymi z bezpieczeństwem maszyn. bezpieczenstwomaszyn.pl
Chcesz zobaczyć nagranie webinaru? Zapisz się, a ja wyślę Ci dostęp!


 CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.